banner-form

Hakkımızda


Şirketimiz 1976 yılından bu yana bir aile işletmesi olarak müşterilerine güvenilir ve profesyonel hizmet veren uluslararası bir firmadır,Uzun yıllar dünyanın birçok ülkesine sebze ve meyve , gıda otomobil kamyon ve iş makineleri inşaat ekipmanları ihracatı ile Ortadoğu, Avrupa ve Rusya'da tecrübeli ve müşteri memnuniyetine odaklı düşünceyle global güvenilirlik konusunda yüksek deneyimler edinmiştir.


Bugün 50'den fazla ülkede iş ortaklığı ve bağlantıları ile küresel boyutta hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne yurt içinde ve yurt dışında ödül ve başarı belgeleri ile takdir edilmiş, vergi sıralaması ile ihracat başarılarıyla 2007 yılında Türkiye'nin ilk 500 firması içerisinde 386.sıraya yükselmiştir. Yetenekli işgücü, planlama ve organizasyon hizmetleri, iş etiği, global erişim ve yerel bilgi kombinasyonu ile öne çıkmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Etkin, güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmetler sunmak. Dürüstlük ve bütünlük ile projelerde hizmet alımı, satımı ve tedarik sağladığımız müşterilerimizin güvenine layık olmak.

 

VİZYONUMUZ

Bölgemizde uluslararası lojistik ve ürün sağlanması konusunda lider oyuncu olarak yerini almak, Dünya genelinde insana hizmet odaklı kuruluşlarla hizmet veren başarılı proje ortaklığıyla her türlü olumsuz ve zor operasyonları başarıyla sonuçlandırmak, Bu proje ve operasyonlarda derin ve etkili profesyonel ekip anlayışı ile hareket ederek hizmet vermektir.